اتفاقی غیر منتظره در خوابگاه!

به گزارش تونل باد، به نقل از منابع موثق و شاهدان عینی، شب گذشته حوالی ساعت ۱۲ نیمه شب، پسر جوانی از روی دیوار، وارد محوطه دانشگاه حکیم می شود.

ظاهرا هدف وی از این عمل، ارتباط و صحبت با یکی از دختر های ساکن در خوابگاه بهار بوده که به همین بهانه به بالای دیوار خوابگاه رفته است؛ همچنین وی به تذکر سرپرست خوابگاه بی توجهی کرده و پس از آن با حضور ماموران انتظامات و حراست پا به فرار می گذارد…

سر انجام پسر فراری که حتی دانشجو هم نبوده(!) حوالی ساعت ۳ بامداد، قصد عزیمت از میدان سربداران به مشهد را داشت که با ترفندی به توحید شهر کشانده شده و توسط نیروی انتظامی با همکاری حراست دانشگاه، دستگیر و روانه بازداشتگاه شد.

*****

?در حالی که هنوز چند دقیقه ای از نیمه شب پنج شنبه ۲۳ دی ماه نگذشته بود، اتفاقی در خوابگاه بهار رقم خورد…

در تکمیلی خبر فوق به گفته منابع آگاه، فرد مذکور بعد از فرار از دست مامورین حراست دانشگاه، به سمت مشهد روانه میشود. اما با ترفندی دوباره به سمت شهرک و بانک تجارت سر در جنوب کشانده میشود.
در این موقع ماموران نیروی انتظامی مرد را دستگیر و او را روانه بازداشتگاه می کنند. صبح فردا وی به دادگاه ارجاع داده می شود و در آنجا محکوم شده و روانه زندان می شود.

این مرد جوان، که کارگر یک رستوران در مشهد بوده؛ با یکی از دانشجویان دختر ترم یکی دانشگاه ارتباط گرفته و این ارتباط تا روی دیوار و صحبت کردن ادامه می یابد و بعد ادامه ماجرا…
دختر جوان نیز به کمیته انضباطی دانشگاه ارجاع داده شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *