حمایت انجمن اسلامی دانشگاه از روحانیون لرستان


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/nrptun68/domains/tunelbad.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/framework/parts/meta-post.php on line 3

پیام اعلام حمایت از روحانیون معترض و مقاوم لرستان

بسمه تعالی

مطلع شدیم جمعی از روحانیون و طلاب لرستان نسبت به فساد سازمان یافته میان مسئولان و بعضاً شخصیت های منتسب به رهبری و اسلام، که نتیجه اش مشکلات معیشتی برای مردم و گسترش بیکاری در استان و مسائل دیگر است، دست به اعتراض زده‌اند.
این روحانیون در استان خود از حرف و بحث و منبر و پیگیری دریغ نکرده اند، اما متاسفانه دیوار تزویر صدای آنان را به جایی نرساند…
به همین جهت همانطور که رهبر انقلاب فرمودند: “باید به اسلام عمل کنیم. عمل به اسلام فقط نماز و روزه نیست؛ این ها جزئی از اسلام است. رحم و عدالت، رسیدگى به خواستهاى عمومى مردم، خدمت به انسانها و مبارزه با شر و انواع فساد هم جزو اسلام است” این عزیزان برای بر افراشتن پرچم عدالت خواهی و مبارزه با فساد، اقدام به پیاده روی از بروجرد به سمت تهران را کردند.

«انجمن اسلامی دانشجویان عدالتخواه» دانشگاه حکیم سبزواری، ضمن اعلام حمایت از این حرکت انقلابی، از همه نهادهای انقلابی و تشکل‌های دانشجویی دعوت می‌کند تا به این فرزندان انقلاب بپیوندند و بدانید اقدام این طلاب، سید میثم صفائیان، منصور نظری و دیگر مبارزان گمنام راه حق، ان شاء الله آغازگر مبارزه‌ی #مردمی با فساد می‌شود.

و السلام علیکم و رحمه الله

(پ.ن: بیانات رهبر معظم انقلاب- ۱۳۸۱/۱۲/۴)

 

>>اقدامات و بیانیه های این روحانیون را ایـــنـــجا بخوانید<<

photo_2017-04-12_22-10-55

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *