راهنمای ثبتنام اینترنتی دانشجویان جدید دانشگاه حکیم سبزواری

سلام به تو دانشجوی جدید دانشگاه حکیم سبزواری! مراحل ثبتنام را برای شما به صورت تصویری قرار دادیم که احیانا اشتباه نکنید و استرس نداشته باشید. از طریق کانال تلگرام به صورت مستقیم با ما ارتباط داشته باشید!

مراحل ثبتنام اینترنتی (موقت):

(برای بزرگ شدن تصاویر، روی آنها کلیک کنید)

۱- به لینک ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورود مراجعه و “کد ملی” خودتان را بدون صفر وارد کنید.

۲- از روی منو روی “شخصی” کلیک کرده و بعد از آن روی “اطلاعات شخصی” کلیک کنید.

۳- در صفحه‌ی باز شده، باید تمام صفحات شش گانه شاملِ فردی، تحصیلی، بستگان، اجتماعی، متفرقه تکمیل کنید و در آخر بدون خطا، تائید نهایی گردد.

نکته ۱:

***درصورتی که پس از تایید نهایی، پیغامهای اخطار به رنگ قرمز مانند شکل زیر مشاهده کردید حتما نسبت به “تکمیل مجدد” موارد خواسته شده اقدام نمایید؛ در صورت ثبت نامِ ناقص، اگر نسبت به رفع اشکالات گرفته شده توسط سیستم اقدام ننمایید ثبت نام شما در دانشگاه با اشکال مواجه خواهد شد.

نکته ۲: پرداخت شهریه‌ی دانشجویان نوبت دوم (شبانه)

دانشجویان نوبت دوم (شبانه) باید شهریه‌ی اولیه‌ی خود را در همین زمان پرداخت کنند. بنابراین از در منو روی گزینه “مالی” کلیک کرده و سپس “پرداخت الکترونیکی” را انتخاب کنید. پس از پرداخت، کد رهگیری را نزد خود نگه دارید.

*** لازم به ذکر است در صورت عدم پرداخت هزینه خواسته شده، هیچ گونه انتخاب واحدی برای دانشجویان صورت نمی گیرد. :|

نکته ۳:

پس از اتمام ثبت نام حتما دکمه خروج را بزنید و از سیستم خارج شوید. برای ورود دوباره در صفحه اصلی سایت دانشگاه، برروی منوی «پورتال دانشجویی» کلیک نموده و در پنجره باز شده شماره دانشجویی و رمز ورود (کد ملی بدون صفر اول) خود را وارد نمایید.

انتخاب واحد برای دانشجویان جدیدالورود، توسط آموزش دانشکده صورت میگیرد و شما استرسی برای انتخاب واحد در ترم اول ندارید! اما در ترم های بعدی خودتان انتخاب میکنید.

 

امیدواریم با مشکل خاصی روبرو نشده باشید :)

اگر ثبت نام اینترنتی را به صورت ناقص انجام داده باشید، به شما اجازه ی ورود به پرتال دانشجویی داده نمی شود و با پیغام «رمز ورود اشتباه است» مواجه خواهید شد. لطفا برای رفع این مشکل مجددا نسبت به ثبت نام اینترنتی بصورت دقیق و صحیح اقدام نمایید.

>>کلیک کنید! هر آنچه یک دانشجوی ورودی نیاز دارد!<<

۲ دیدگاه

  1. نیاز به حضور در دانشگاه و ثبت نام حضوری نیست ؟ همین فرم پر کردن کفایت میکنه ؟ برا انتخاب واحد چی ؟ نیاز نیست بریم دانشگاه ؟؟؟

    • خیر این ثبتنام موقت است. بعد هنگام مراجعه حضوری به دانشگاه، ثبتنام شما قطعی میشود. مدارک لازم جهت ثبتنام قطعی در لینک زیر:
      http://tunelbad.ir/2150/

      برای دانشجویان ترم اول، انتخاب واحد توسط خودِ دانشکده انجام میشود. نگران نباشید…. در ترمهای بعدی باید خودتان انتخاب واحد کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *