راهنمای پرکردن فرم خوابگاه ویژه دانشجویان جدید الورود


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/nrptun68/domains/tunelbad.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/framework/parts/meta-post.php on line 3

سلام به تو دانشجوی جدید دانشگاه حکیم سبزواری! مراحل پر کردن فرم خوابگاه را برای شما به صورت تصویری قرار دادیم که احیانا اشتباه نکنید و استرس نداشته باشید. به صورت گام با گام مطابق تصاویر زیر انجام دهید. در غیر اینصورت عواقب احتمالی آن بر عهده دانشجو می باشد. از طریق کانال تلگرام به صورت مستقیم با ما ارتباط داشته باشید!

مراحل پر کردن فرم امتیاز بندی خوابگاه:

(برای بزرگ شدن تصاویر، روی آنها کلیک کنید)

۱- در پورتال خود، در منو روی «شخصی» کلیک کرده و بعد از آن روی «اطلاعات شخصی» کلیک کنید.

۲- بعد از آن روی «متفرقه» کلیک کرده و مطابق تصویر زیر، روی لینک کلیک کنید.

۳- در این قسمت، با کلیک بر روی گزینه «متقاضی خوابگاه می‌باشم» به صفحه‌ی تکمیل فرم امتیاز بندی هدایت میشوید (مرحله بعد). چنانچه متقاضی خوابگاه نیستید بر روی گزینه «متقاضی خوابگاه نیستم» کلیک کنید.

۴- چنانچه در قسمت بالا گزینه «متقاضی خوابگاه می‌باشم» را انتخاب کرده باشید، صفحه ی زیر برای شما ظاهر میشود که باید با دقت آن را تکمیل کنید.

۵- در انتها با کلیک بر روی دکمه اطلاعات فوق را تایید می کنم اطلاعات شما ارسال می شود. پس از بررسی اطلاعات فرم شما توسط اداره خوابگاه ها نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد…

امیدواریم با مشکل خاصی روبرو نشده باشید :) لازم به ذکر است برای دسترسی به قسمت فرم خوابگاه ها، در پورتال از منو، قسمت «دانشجویی» و سپس کلیک روی «امور خوابگاه ها» نیز میتوانید دسترسی داشته باشید.

>>کلیک کنید! هر آنچه یک دانشجوی ورودی نیاز دارد!<<

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *