چگونه غذا رزرو کنم؟ (ویژه دانشجویان جدیدالورود)


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/nrptun68/domains/tunelbad.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/framework/parts/meta-post.php on line 3

در اینجا آموزش تصویری رزرو غذا گذاشته شده است. دانشجویان جدید توجه داشته باشند به دلیل همایش معرفی دانشگاه در روز جمعه ۳۱ شهریور، باید غذای آن روز را رزرو کنند. برای رزرو غذای جمعه، تا ساعت ۱۴ پنج شنبه ۳۰ شهریور فرصت دارید.

طریقه رزرو غذا

۱- ابتدا به «سامانه رزرو غذا» بروید. (روی لینک کلیک کنید) نام کاربری را شماره دانشجویی، و رمز را عدد ۱ وارد کنید.

(برای بزرگ شدن تصاویر روی آنها کلیک کنید)

۲- مطمئن شوید وارد صفحه‌ی شخصی خود شده اید. میزان اعتبار خود را بررسی کنید.

۳- برای رزرو غذا باید اعتبار خود را افزایش دهید؛ این کار از طریق کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است. (باید رمز دوم کارت را داشته باشید.) روی «افزایش اعتبار» کلیک کنید.

۴- روی آرم بانک تجارت کلیک کنید. (فرقی نمیکند کارتِ عابر شما از چه بانکی باشد… در هر صورت روی این آرم کلیک کنید.)

۵- مبلغ را به دلخواه وارد نمایید. (میتوانید برای اولین بار مبلغ ۱۰ هزار تومان را بزنید…)

۶- شماره فاکتور یا شماره پیگیری را یادداشت کنید و روی گزینه «پرداخت» کلیک کنید.

۷- موارد خواسته شده را به دقت پر کنید. برای دریافت رمز دوم بایستی به خودپردازِ بانک صادر کننده‌ی کارت خود مراجعه نمایید. (این صفحه‌ی پرداخت ممکن است برای شما به شکل دیگری باشد، اشکال ندارد. موارد را پر کنید)
بعد از وارد کردن مشخصات، کد امنیتی را از روی تصویر بخوانید و بزنید و بعد روی پرداخت کلیک کنید.

۸- روی تایید پرداخت کلیک کنید. (شماره پیگیری را حتما یادداشت کنید.)۹- حال از منوی بالا روی «رزرو غذا» کلیک کنید. اکنون بایستی با توجه به نیاز، هفته ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. لازم است تاریخ های قید شده را نیز به دقت بررسی نمایید. (برای رزرو غذای همایش، غذای روز جمعه ۳۱ شهریور را انتخاب کنید. و سپس غذای هفته‌ی  بعد را رزرو نمایید.)۱۰- پس از انتخاب هفته ی مورد نظر، با توجه به روزهایی که نیاز به استفاده از غذا خوری دارید، روی برنامه غذاییِ مقابل هر روز، کلیک کنید تا پنجره‌ی مربوط به آن باز شود.

۱۱- پنجره ی باز شده، شامل نوع و قیمت غذا میباشد که به دلخواه میتوانید با کلیک روی گزینه «انتخاب» یکی از آنها را رزرو کنید.

۱۲-پس از انتخاب نوع غذا، به مرحله انتخاب سلف میرسیم. همانطور که در تصویر است نوع سلف باید «غذا خوری مرکزی» انتخاب شود. البته به صورت پیش فرض روی این گزینه قرار دارد و نیازی به انتخاب شما نیست.

در آخر روی گزینه «تایید» که در انتهای صفحه قرار دارد کلیک کنید. بعد بالای صفحه پیغامی به منزله‌ی اینکه “غذای شما رزرو شده است” مواجه خواهید شد.

امیدواریم با مشکل خاصی روبرو نشده باشید :)

>>کلیک کنید! هر آنچه یک دانشجوی ورودی نیاز دارد!<<

۲ دیدگاه

  1. سلام. ببخشید میخام این هفته رزو کنم میگه سلف انتخاب شده صحیح نمی باشد تو کادر سلف شماره یک به صورت اتوماتیک زده شده. یعنی باید بزنم سلف ۲؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    • سلام. نه همان غذاخوری مرکزی را باید بزنید. سلف ۱/ دانشجویان “کارشناسی”
      یا به صورت دستی، در مربع های سلف، عدد ۱ را وارد کندی. نباید خطا دهد… اگز باز مشکل داشت، تصویرش را برای ادمین کانال تونل باد بفرستید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *