شهریه‌ی دانشجویان نوبت دوم (شبانه) ورودی ۹۶ دانشگاه حکیم


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/nrptun68/domains/tunelbad.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/framework/parts/meta-post.php on line 3

طبق اطلاعیه دانشگاه، دانشجویان شبانه پذیرفته شده در نیمسال اول بایدعلی الحساب مبلغ ۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال (هفتصد هزارتومان) به شکل الکترونیکی پرداخت نمایند. (روش پرداخت در ادامه نوشته شده است). پرداخت این شهریه به صورت قسطی امکان پذیر نیست و در این خصوص به هیچ یک از مسئولین و همکاران دانشگاهی مراجعه نفرمایید.

دانشجویان شبانه در هر نیمسال، یک شهریه ی ثابت و یک شهریه ی متغیر دارند. شهریه دروس مقطع کارشناسی بر اساس تصویب در کمیسیون دائمی دانشگاه به شرح زیر است:

توجه داشته باشید پرداختِ شهریه فقط به صورت الکترونیکی و از طریق پورتال دانشجویی انجام میشود و از طریق تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب قابل پرداخت است. (برای راهنمای پرداخت کلیک کنید)

از تمامی پذیرفته شدگان گرامی تقاضا میشود از مراجعه حضوری به امور مالی دانشجویان شهریه پرداز جهت پرداخت شهریه خود، خودداری فرمایند.

مرخصی یا مهمانی دانشجویان شبانه:

در صورت تمایل به استفاده از مرخصی یا مهمانی با دریافت فرم از دانشکده، پس از تکمیل مشخصات لازم شهریه ثابت را به ازای هر نیمسال باید پرداخت نمایید.

ضمنا انتخاب واحد به صورت گروهی برای تمام دانشجویان جدیدالورود توسط آموزش دانشکده یا مدیر گروهِ درسی انجام میشود. بنابراین در هنگامِ درخواست مرخصی یا مهمانی، نسبت به حذف دروس خود قبل از زمان حذف و اضافه، به آموزش دانشکده یا مدیر گروه مراجعه نمایید؛ در غیر این صورت پس از زمان حذف و اضافه کل شهریه (ثابت و متغیر) از دانشجو گرفته میشود!

انصراف از تحصیل دانشجویان شبانه:

اگر دانشجویان پس از ثبتنام الکترونیکی -حتی بلافاصله پس از آن- تقاضای انصراف از تحصیل را نمایند؛ شهریه ثابت و پس از تاریخ حذف و اضافه دروس؛ کل شهریه واریز شده به استناد قانون، جزء جریمه انصراف تلقی خواهد شد و قابل برگشت نخواهد بود. به دانشجویان تاکید می گردد جهت حذف دروس خود قبل از زمان حذف و اضافه به مدیر گروه یا آموزش دانشکده مراجعه فرمایید.

>>کلیک کنید! هر آنچه یک دانشجوی ورودی نیاز دارد!<<

۲ دیدگاه

  1. سلام. میشه توضیح دهید در سایت دانشگاه این اطلاعیه کجاست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *