اعتراض نسبت به محکومیت عدالتخواهان شیراز + گزارش تصویری


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/nrptun68/domains/tunelbad.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/framework/parts/meta-post.php on line 3

امروز (۲۱ مهرماه ۹۶) اعتراض دانشجویان سبزواری نسبت به محکومیت عدالتخواهان شیراز، در نماز جمعه سبزوار برگزار شد. با توجه به اتفاقات اخیر در رابطه با چند فعال عدالتخواه و آمر به معروف شیرازی (سلمان کدیور و حسین شهبازی دبیران اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور، هادی مسعودی عضو اسبق شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی کشور و مصطفی پورخسروانی دبیر مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های شیراز) که به جرم مطالبه آرمان های اصیل انقلاب از صاحب منصبان، با برخورد دستگاه قضا مواجهه شده اند، واکنشی اعتراضی توسط دانشجویان سبزواری در حمایت از مطالبات این چهار تن برگزار شد.

در این راهپیمایی اعتراضی مطالبه ی دانشجویان، برخورد قوه قضائیه با مجرمان و مفسدان به جای محاکمه عدالتخواهان و همچنین سعه صدر و پاسخگویی مسئولین نسبت به نقدهای وارده به آنان بود.

در این اعتراض دانشجویان پلاکاردهایی با محتوای جرم دانشجویان عدالتخواه شیرازی، انقلابی بودن آنهاست» ، «اگر باطل را نمیتوان ساقط کرد، میتوان رسوا کرد» ،«اثر ظلم محال است به ظالم برسد» ، «در مقابل برخوردهای امنیتی با دانشجویان چه باید کرد» در دست داشتند.

در این نماز جمعه، نشریه ای نیز در باب همین موضوعات پخش شد که با استقبال خوب مردم همراه بود. برای دانلود نشریه روی مطلب زیر کلیک کنید.

>>دانلود نشریه دیوار | ویژه عدالتخواهان شیراز<<

 

یک دیدگاه

  1. دانشجوی علوم سیاسی

    کارتون واقعا عالی بود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *