مراسم اختتامیه کارگاه پرورش قارچ قرارگاه علمی-کارآفرینی بسیج دانشجویی:


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/nrptun68/domains/tunelbad.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/framework/parts/meta-post.php on line 3

پس از یک ترم تلاش و کوشش و مراقبت شبانه روزی بر روند و رشد قارچ ها و باردهی حدود ۱۰۰ کیلو قارچ و استقبال بی نظیر فروشگاه های خوابگاه درون دانشگاه و مغازه داران شهرستان روز دوشنبه مراسم اختتامیه کارگاه پرورش قارچ با حضور مسئولین و اساتید دانشگاه برگزار شد.

درابتدای  مراسم دکتر محمد علی طزری که این کارگاه زیر نظر ایشان مدیریت میشود،درسخنرانی خودشان کلیتی از روند اجرایی کارگاه برای حاضرین در مراسم شرح دادند و اشاره به این که به فرموده ی رهبر معظم اقتصاد مقاومتی را در این روند اساس کار قرار دادند.ایشان افزودند با توجه به دشواری های فراهم کردن شرایط پرورش قارچ در زمستان،محصول کارگاه مورد استقبال شهرستان قرارگرفته است.در پایان هم به فعالیت های مختلف هسته ی علمی زیست شناسی اشاره کردند.

 

 

آقای جاویدی که یکی از بانیان مهم این امر شمرده میشوند درسخنان خودشان خاطر نشان کردند ممکن است حاضرین در مراسم فکر کنند که میشود این کارگاه را در زمانی کوتاه ایجاد و در بازه ی زمانی کمتر به محصول رسید اما در کل اگر دقیق شویم انصافا ایجاد چنین کارگاهی درفضای دانشجویی بامشکلات بیشتری  همراه است.

 

ایشان در ادامه عرایضشان توضیحی مختصر پیرامون معرفی قرارگاه علمی-کارآفرینی ارائه دادند و افزودند که این قرارگاه از جوانانی تشکیل شده که خودشان را باور کرده و باتوجه به فرصتی که برایشان فراهم گشته خود را ثابت کرده اند و کارگاه قارچ تنها نمونه ای از فعالیت های این دانشجویان است.

ایشان تصریح کردند:چه بهتر است که دانشجویان اوقات بیکاری خود را با فعالیت در چنین اموری بگذرانند و از آن جا که ممکن است به آینده ی شغلی رشته ی تحصیلی خود امیدوار نباشند می توانند بافعالیت دراین قرارگاه و یادگیری این دست مهارت ها در کنار پیگیری فرصت شغلی و استخدامی معطل نمانده و از این راه وارد عرصه کار و درآمد شوند و هم چنین این خبر خوش را به حاضرین در مراسم دادند  که اگر دانشجویان و اساتید ایده ای در ذهن دارند اما شرایط عملی کردن آن را ندارند،این قرارگاه از ایده ها استقبال کرده و در اجرایی کردن آن می توانند به این قرارگاه بپیوندند. در پایان هم از مسئولین مربوطه پیرامون توسعه دادن کارگاه همکاری لازم را درخواست کردند.

 

در پایان این مراسم از نیروی خدماتی محترم جناب آقای ذبیحی به پاس زحمات بی دریغشان تقدیر و تشکر شد.هم چنین به دانشجویان فعال در این عرصه لوحی به رسم یادبود اهدا کردند.

 

 

مراسم اختتامیه با بازدید مسئولین به همراه دانشجویان  از کارگاه و مشاهده ی چگونگی پرورش قارچ از نزدیک به اتمام رسید.

لازم به ذکر است که این مراسم در ۱۱دی ماه ۹۶ روز دوشنبه در دانشکده علوم پایه برگزار گردید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *