نامه انجمن اسلامی دانشجویان عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری به رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی سبزوار:


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/nrptun68/domains/tunelbad.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/framework/parts/meta-post.php on line 3

انجمن اسلامی دانشجویان عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری با انتشار نامه خطاب به مسئولان شهرستان و دانشگاه در خواست بررسی مشکلات کارگران سلف مرکزی دانشگاه حکیم را داد:
متن نامه به شرح زیر است:

 

                                                      بسمه تعالی

مسئول اداره کار و رفاه اجتماعی سبزوار

جناب آقای عقیل مختاری

تا حالا صد بار گفته ایم اما صد بار دیگر هم بگوییم زیاد نیست.جامعه ی کارگری ما یک جامعه ی وفادار به کشور و وفادار به نظام می باشد. این را من به خاطر تماس نزدیک با مسائل کارگری در طول ۳۷ یا ۳۸ سال عرض میکنم.

جامعه ی کارگری در انقلاب وفاداری نشان می دهد.حضور نشان می دهد؛در حوادث بسیار مهم و تعیین کننده ی اوایل انقلاب حضور نشان می دهد.(مقام معظم رهبری-۱۳۹۵/۰۲/۰۸)

سلام علیکم

در پی اخبار منتشره و پیگیری های انجام شده مطلع شده ایم که کارگران سلف مرکزی دانشگاه حکیم سبزواری فاقد قرارداد می باشند و با توجه به تغییر پیمانکار مربوطه در سال اخیر از حق سنوات نیز محروم شده اند.

لذا در اسرع وقت اقدامات مقتضی جهت بررسی قرارداد -چگونگی پرداخت حقوق و حق الزحمه -بیمه و حق سنوات- این عزیزان صورت گرفته و گزارش آن متعاقبا اعلام گردد.

 

                                                                                                    دانیال یادگاری

                                                                                      دبیر انجمن اسلامی دانشجویان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *