سرخط خبرها

“نامه تقدیر انجمن اسلامی عدالتخواه در پی فعالیت های اخیر امام جمعه شهرستان سبزوار”

 

بسمه تعالی

علماى اصیل اسلام هرگز زیر بار سرمایه داران و پول پرستان و خوانین نرفته اند و همواره این شرافت را براى خود حفظ کرده اند و این ظلم فاحشی که کسی بگوید دست روحانیت اصیل طرفدار اسلام ناب محمدى با سرمایه داران در یک کاسه است. و خداوند کسانی را این گونه تبلیغ کرده یا این چنین فکر می کنند، نمى بخشد. روحانیت متعهد، به خون سرمایه داران زالو صفت تشنه است و هرگز با آن ها سر آشتی نداشته و نخواهد داشت
(امام خمینی منشور روحانیت ۱۳۶۷/۱۲/۳)

جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین مقیسه;امام جمعه محترم سبزوار
سلام علیکم
از خردادماه سال قبل،با انتصاب حضرت عالی به عنوان امام جمعه شهرستان سبزوار،خبرهای امیدوارکننده و خوبی از حضور شما درمیان مردم عادی با شرکت در راهپیمایی ها،مناسبتها،پیگیری مطالبات مردمى و…همچنین فعال کردن مسئولین در مساجد و مصلی نماز جمعه جهت استماع و حل مشکلات مردم به گوش میرسید که به حتم یادآوریست برای مسئولان،که وکیل مردم هستند نه امیر.همچنین اقدام به موقع و هوشمندانه شما که سبب دلگرمى فعالان فرهنگی شد،قابل تقدیر و از جمله اعمال نیک شما می باشد.
انجمن اسلامى دانشجویان عدالتخواه دانشگاه حکیم سبزواری ضمن ارج نهادن به اقدامات و تلاش های شما در عمل به تکلیف ، از شما مى خواهد که همچنان درمیان مردم و ساده زیست بمانید تا مردم روحانیت متعهد را نماینده مطالبات خود بداند و هم چنین از اشرافی گری مدیران سیاست ورز چپ و راست که دنیای قدرت را سرلوحه خود قرار داده اند و ن متحجرینی که خود را همسنگر شما جلوه مى دهند دوری کنید تا در دل های ولی نعمتان انقلاب و ولایت بمانید.

امیدواریم دیگر مسئولین نظام جمهوری اسلامى نیز با تأسی از حضرتعالی به میان مردم بازگشته و موانع ارتباطی بین خود و مردم را رفع نمایند، و انشاءالله این بازگشت توأم با پوشش تقوا و از روی اخلاص باشد و نه لباسی از شهرت،فإنَّ الله عَزَّ و جلَّ یُبغِضُ شُهرَهَ اللِّباسِ.

از خداوند متعال برای شما آرزوی سلامت توفیقات روزافزون داریم. والسلام

دانیال یادگاری
دبیرانجمن اسلامی دانشجویان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *