اطلاعیه مهم ستاد عتبات دانشگاهیان


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/nrptun68/domains/tunelbad.ir/public_html/wp-content/themes/my-sahifa-b/framework/parts/meta-post.php on line 3

خبرنامه دانشجویان ایران: ستاد فقط برای دانشجویانی که توسط کاروان ها و یا تشکل های مجاز در دانشگاه ها اعزام می شوند، پس از دریافت تعهد نامه های محضری لازم و در صورت مجاز بودن به خروج توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا اقدام به دریافت مجوز می نماید.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ به نقل از لبیک، بنابراین دانشجویانی که به صورت انفرادی اعزام می شوند مشمول این طرح نبوده و می بایست با سپردن وثیقه نزد سازمان وظیفه عمومی ناجا نسبت به دریافت مجوز اقدام نمایند.

بدیهی است گرفتن مجوز خروج از کشور برای دانشجویان مشمول بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه بوده و هر متقاضی می بایست بر اساس شرایط ذکر شده در سایت سازمان نظام وظیفه اقدام به ثبت معافیت تحصیلی کرده و مهلت سنوات تحصیلی داشته باشد که شرایط آن در لینک زیر آورده شده است.

گفتنی است؛کلیه اطلاعیه ها و اخبار مبتنی بر صدور مجوز خروج از کشور بدون طی مراحل و سپردن وثیقه غیر معتبر و کذب بوده و از دانشجویان مشمول تقاضا می شود از مراجعه بدون رعایت شرایط و قوانین به سازمان نظام وظیفه و دفاتر دانشگاه ها خودداری نمایند.

شایان ذکر است پانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان تا ۲۰ آبان ماه ادامه دارد و ثبت نام شانزدهمین دوره عتبات عالیات از اواخر آذر ماه در سایت لبیک آغاز خواهد شد که زمان دقیق آن متعاقبا از سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *